Prodej vánočních darkových certifikátů na vyhlídkové lety

Lis
07

Hledáte netradiční vánoční dárek..? Nejlepší dárek je přece zážitek, vyhlídkový let v Aeroklubu Žamberk!

Právě jsme zahájili prodej vánočních certifikátů. Ty můžete zakoupit na letišti každou sobotu dopoledne nebo se na jejich zaslání informujte přímo u pilota Martina Jiskry na čísle 725 552 531 či mailu info@akzamberk.cz.

Cenu letu v nové Cessně 182 pro tři osoby za 20 minut letu po libovolné trase máme za 3.000 Kč nebo za 1.800 Kč pro jednoho pasažéra v motorovém větroni.

Kategorie článku: 
Posted By mikulecky.tomas číst dál

Nový přírůstek ve flotile našeho aeroklubu

Lis
07

Byli jste se už letos svézt letadlem z našeho letiště? Stihli jste využít Váš dárkový poukaz? Pokud ne, tak nyní máte jedinečnou příležitost. Nejenom že krajina se nyní nádherně zbarvila do podzimních barev, náš aeroklub ale také navíc pořídil nové letadlo na vyhlídkové lety. Jako jedni z prvních v Žamberku tak můžete vyzkoušet pohodlnou Cessnu 182. Do konce roku navíc létáme za staré ceny!

Nová Cessna 182 pro vyhlídkové lety

 

Kategorie článku: 
Posted By mikulecky.tomas číst dál

AIRSHOW 2024

Říj
19

S radostí Vám můžeme oznámit termín našeho příštího leteckého dne. Všichni si zapište do svých diářů a zápisníků, že další ročník tradiční žamberské Airshow se uskuteční v sobotu 22. 6. 2024. Kromě již zavedených účinkujících chystáme i několik naprostých novinek, které zatím na nebi východních Čech dosud nikdo neviděl wink

Kategorie článku: 
Posted By mikulecky.tomas číst dál
Posted By mikulecky.tomas číst dál

Zahájení výcviku pilotů 2023

Pro
20

Aeroklub Žamberk zahajuje teoretickou výuku zájemců o pilotní výcvik na kluzácích, motorových kluzácích a ultralehkých letounech.

Pro bližší informace ke školení teorie, případně k průběhu celého pilotního výcviku nás prosím kontaktujte na telefonu +420 723 327 974 (Miroslav Ježek), případně na e-mailu skola@akzamberk.cz. Další informace o naší letecké škole naleznete také zde: https://www.akzamberk.cz/letecka-skola

Kategorie článku: 
Posted By jezek.miroslav číst dál

Letadlem na Slovensko (2022)

Říj
15

Letos jsme se zase vydali na jednodenní letecký výlet po slovenských horách. Tentokrát mi po pěti letech dělal fotografa na palubě táta (kterému děkuji za vytvoření prezentace) a navíc nás doprovázeli i přátelé z poličského letiště s Dynamicem. Po cestě jsme potkali 7 národních parků Slovenska, dvě výborné letištní restaurace a uletěli celkem 816 km.
Po kliknutí do prezentace je možné přepnutí na plnou obrazovku trojhmatem Ctrl+Shift+F

Fotografie z podobného výletu před pěti lety naleznete na našich stránkách zde: Letadlem do Vysokých Tater (2017)

Kategorie článku: 
Posted By jezek.miroslav číst dál

Stránky

Subscribe to Aeroklub Žamberk RSS